© 2020 W świątecznym klimacie

Grzeszne Święta

Książki w okresie zimowym

- 2 listopada 2020

Zima to okres, który skłania nas do większej ilości czasu, jaki spędzamy w domu. Jeżeli w domu narzekamy na nudę i nie mamy pomysłu na to, co zrobić z wolnym czasem, to koniecznie powinniśmy poczytać. Książki to jedna z najlepszych propozycji, dzięki którym doskonale będzie można zająć sobie czas. Czytanie to nie tylko lekarstwo na nudę, ale również możliwość poznania niezwykłych historii. W okresie zimowym warto sięgnąć po książki o tematyce świątecznej, ponieważ zawsze nastrajają one człowieka pozytywnie. Wśród najnowszych propozycji można znaleźć “Grzeszne święta“. Aczkolwiek nie tylko takie książki są dobre do czytania.

“Grzeszne święta”

Jak łatwo można domyślić się po tytule – ta książka ma w sobie nieco więcej pikanterii niż zazwyczaj. Aczkolwiek to należy zaliczyć na plus, ponieważ nowe opowiadania z nieco większym niż dotychczas pazurem, na pewno będą świeżą i lekką propozycją, dzięki której będzie można się doskonale bawić. Ta książka to praca zbiorowa za którą odpowiedzialne są znane, polskie autorki, któe mają już swoje grono oddanych czytelników. Kinga Litkowiec, Anna Bellon, Paulina Świst, Agnieszka Siepielska, Anna Szafrańska, K. N. Haner, i kilka innych, znakomitych polskich autorek zapraszają do świątecznego świata, gdzie nie tylko dzieją się cuda. Tutaj bardzo często emocje sięgają zenitu, dzięki czemu można przeżyć niesamowitą, ekscytującą przygodę. Kto jeszcze z tego nie skorzystał, ten powinien pozwolić na to, aby fala namiętności ich porwała, dzięki czemu znajdziemy się w takich miejscach, o których bardzo często zdarza nam się marzyć na święta. Taka gwiazdkowa, wesoła lektura to doskonała propozycja – w szczególności dla kobiet.

“Świąteczny nieznajomy”

Richard Paul Evans zaprasza do świata kobiety, która właśnie musi odnaleźć się w życiu na nowo. Tylko łatwiej powiedzieć, niż dokonać. No bo Maggie jest po rozwodzie, który bardzo boleśnie przeżyła. Zaszywa się w domu z którego najchętniej by nie wychodziła. Tylko, że jej przyjaciółka nie zamierza na to pozwolić. Zmusza Maggie do przygotowań świątecznych. Jak można to zrobić, kiedy ona kompletnie nie ma humoru. Nagle w jej życiu pojawia się Andrew. Bez żadnego zaproszenia, jest niczym anioł, który ma się zaopiekować kobietą. Tylko czy Maggie, która przeżyła zdradę eks męża będzie chciała go wpuścić do swojego życia? W święta wszystko jest możliwe. Nawet pojawienie się aniołów w naszym życiu. Wystarczy odrobina chęci, aby móc swoje życie zmienić na lepsze.

Zdjęcie utworzone przez Dragana_Gordic - pl.freepik.com