© 2020 W świątecznym klimacie

Grzeszne Święta

W świątecznym klimacie

- 12 listopada 2020

Książki w świątecznym klimacie są naładowane wieloma pozytywnymi emocjami, które są w stanie zdziałać cuda. Czasem ciężko nam z siebie wykrzesać energię, ponieważ lista świątecznych obowiązków stale się wydłuża, a czasu jest coraz mniej. Dlatego zawsze warto znaleźć czas na to, aby w tej przedświątecznej gonitwie znaleźć trochę wolnego czasu na to, aby przeczytać wybraną przez siebie książkę, dzięki czemu radosny humor do nas powróci i energia życiowa. Może się to udać przy pomocy książek pt. “Świąteczny nieznajomy” lub Grzeszne święta ze strony ww.taniaksiazka.pl.

“Świąteczny nieznajomy”

Świąteczne cuda są możliwe. Wystarczy tylko w nie uwierzyć. Nawet, jeżeli nie mamy humoru lub po prostu los płata nam figle. Trochę więcej pewności siebie, a świat stanie przed nami otworem, nawet jeżeli człowiek jest zmuszony zmagać się z rozprawą rozwodową. Maggie właśnie swoją zakończyła. Mąż ją zdradził i odszedł, a teraz doszło do finalizacji sprawy. Na dodatek właśnie zbliżają się święta, które przecież są takie radosne, bo można spędzić czas z bliskimi. Ją najbliższa osoba zdradziła. Dlatego Maggie postanawia zamknąć się w domu i opłakiwać swój ból. Jej przyjaciółka, która martwi się o nią, ma zupełnie inny plan. Prawie siłą angażuje Maggie do tego, aby ta zaczęła szykować się do świąt. Rozwódka niechętnie do tego podchodzi. Kiedy w jej życiu pojawia się przystojny Andrew, Maggie zaczyna wierzyć, że może i dla niej na te święta rozbłyśnie gwiazdka na niebie.

“Grzeszne święta”

Kinga Litkowiec, Anna Bellon, Paulina Świst, Agnieszka Siepielska, Anna Szafrańska, K. N. Haner, Agata Suchocka, J. B. Grajda i Marta W. Staniszewska postanowiły, że w tym roku ich antologie powieści będą miały zupełnie inny wymiar. Trzeba przyznać, że ich pomysł jest bardzo dobry i na pewno spowoduje rozgrzanie emocji w te zimowe, przedświąteczne wieczory. Każda z tych doskonałych, polskich autorek odpowiedzialna jest za jedne opowiadanie. Są one krótsze, są one dłuższe. Każde z tych opowiadań ma w sobie coś takiego, co pozytywnie nastraja, jak również pozwala wierzyć, że te święta mogą być zupełnie inne, niż do tej pory. W środku można znaleźć historie różnych bohaterów z erotycznym podtekstem. Tak, nawet w świątecznym klimacie można pozwolić sobie na falę namiętności. W końcu Gwiazdka to święta bliskie wszystkim. Jak bliskie, to już każdy z nas powinien zdecydować. Jeżeli ktoś chce poprawić sobie humor i lekko pofantazjować, to na pewno uda mu się to przy okazji tej oto doskonałej książki.

Zdjęcie utworzone przez Dragana_Gordic - pl.freepik.com